FNET Nie tylko o motoryzacji

January 2019 archive

Wybór właściwych świetlówek do różnego rodzaju pojazdów

strój
Napisał: Miguel Paulo Riano
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nowoczesne samochody nie sprzyjają wykonywaniu przy nich samodzielnych robót. Toteż właściciele tych aut powinny udawać się do salonu w celu naprawy nawet drobnych usterek lub wymiany najdrobniejszych elementy auta. Zaletą takiego wyjścia będzie to, iż pracownicy salonu potrafią nie jedynie dobrać najlepsze elementy samochodowe, ale również fachowo je założyć i doradzić właścicielowi auta, w który sposób potrafi wydajniej z niego skorzystać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-31 11:47:18
Tagi: samochód, wnętrze, zakupy, żarówki

Ranking opon zimowych warto co roku porównywać

rower miejski
Napisał: Kettler
Na podstawie: Kettler
Ranking opon zimowych co roku ma szansę się przemieniać

Jeżeli jeździmy samochodem, pragniemy mieć świadomość, że wykonaliśmy wszystko, by ta jazda okazała się być jak najbardziej bezpieczna. Przez to właśnie tak ważne będzie to, żeby co roku przeglądać ranking opon zimowych oraz nabywać te odpowiednie. Może być tak, że ich wytwórcy zmienią trochę skład oraz te, które w poprzednim roku znalazły się dalej na liście, teraz wejdą na szczyt.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-23 09:11:36
Tagi: samochód, rowery, pojazdy

Typowe niespodzianki wychodzą z mody. Porusz głową, a staniesz się ulubionym gościem na wielu imprezach.

Lamborghini
Napisał: Falcon® Photography
Na podstawie: http://www.flickr.com
Może Twój przyjaciel chciałby wydostać się z codziennej rutynowej podróży do pracy zdezelowanym sedanem? Może Twoja koleżanka jest fanatyczką dobrej zabawy otoczonej nutką adrenaliny? Zdobądź dla nich solidny łyk nowości i odmiany - niech idealnym prezentem stanie się przejażdżka luksusowym samochodem!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-15 05:21:54
Tagi: ulica, Auto, urlop, prezent

Czym wyróżniają się opony letnie i zimowe? Czemu są tak ważne? Czym się różnią?

Opony
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
częstomiewamy problemz wymianą opon, czy to z letnich na zimowe, czy odwrotnie. Nie wiadomo, do końca, dlaczego tak jest, ale w końcu jasnym jest fakt, że opony mają ogromnie istotny wpływ na bezpieczeństwo na drodze. Być może ta nasza nieświadomość wynika z z braku informacji, z niewystarczającej liczby informacji, czym jest opona zimowa a czym opona letnia. jakie są różnice, dlaczegoważne jest to, że pasują do konkretnej pory roku?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-14 17:30:55
Tagi: bezpieczeństwo, przyczepność, bieżnik

Co służy do klimatyzacji

klimatyzacja samochodowa - części
Napisał: Farrell Small
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dla wielu osobników klimatyzacja łączy się z przepychem, za pomocą niej nie bacząc na aurę i temperaturę za oknem stwarzamy sobie sprzyjający mikroklimat. W tej chwili coraz to częściej w mieszkaniach instalowana jest klimatyzacja.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-13 14:12:57
Tagi: samochód, kierowca, komfortowa jazda, części do klimatyzacji

Masz auto? Dowiedz się, co trzeba nabyć, kiedy zima dobiegnie końca

opony
Napisał: iStock
Na podstawie: iStock
W naszym państwie panuje klimat umiarkowany, co oznacza, iż panują przeróżne warunki pogodowe – tak, jak często grzeje słońce, tak samo często są opady deszczu (a w zimowe miesiące także śnieg) czy wieje wiatr. Na taką pogodę powinni być przygotowani i Polacy, i wszystkie sprzęty, na które wpływ owe warunki mają. Zatem każdy człowiek posiadający przykładowo samochód, wie, iż, by przetrwał on tego typu pogodę, należy o niego dbać we właściwy sposób.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-13 08:05:58
Tagi: pogoda, akcesoria, bezpieczeństwo, serwis, bieżnik

W jaki sposób wybierać opony, które okażą się najwyższej jakości, a jednocześnie nie będą za drogie?

opony
Napisał: Felix Padrosa Photography
Na podstawie: http://www.flickr.com
Żeby kupić dobre opony do naszego pojazdu dobrze jest poznać nie jedynie wyniki testów, ale też wiedzieć, w jakim miejscu zakupić gumy, aby zbytnio nie przepłacić. Wielu kierowców dla oszczędzenia wiosną nie zmienia opon na letnie, dlatego też w ciągu całego roku jeździ na zimowych oponach. To nie jest za dobry pomysł, gdyż co prawda da się jeździć na tych oponach w ciągu całego roku, natomiast sporo z nich w kiepski sposób odprowadza wodę oraz posiada słabą przyczepność na wilgotnej nawierzchni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-12 17:00:59
Tagi: samochód, ogumienie, parametry, producent, profesjonalna

Dla każdego kierowcy niezwykle istotny jest stan jego pojazdu - należy o to zadbać

pokrowce na fotele samochodowe
Napisał: mezuni
W dzisiejszych czasach znaczna większość osób korzysta z samochodów osobowych. Jest to niezwykłe ułatwienie, dzięki któremu każdego dnia jesteśmy w stanie dużo sprawniej funkcjonować. Ważne jest więc, aby sprzęt działał poprawnie i zadowalał nasze wymagania. Nie dziwi zatem fakt, że każdy kierowca poświęca dużo czasu, by jego pojazd pięknie się prezentował i właściwie działa. Sporo sklepów oferuje nadzwyczaj bogaty wybór produktów zaopatrzenia samochodu, akcesoriów pielęgnacyjnych lub kosmetyków, dzięki którym możliwe jest zatroszczenie się o pojazd. Należałoby pamiętać, że tak zasadnicze elementy jak wycieraczki czy dywaniki mają ogromny wpływ na stan i czas eksploatowania się samochodu. Wskazane jest aby je co pewien czas wymieniać, żeby pojazd odpowiednio się prezentował.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-12 07:10:00
Tagi: kierowcy, pomoc, produkt, interes

Z jakiej przyczyny wypada stosować tylko wyśmienite opony firmowe?

opona w Ford Focus
Napisał: Michael Sheehan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na rynku bez kłopotu zdołamy obecnie znaleźć sporo rodzajów, typów i modeli opon samochodowych pochodzących od różnych fabrykantów. Marek opon samochodowych jest ogromnie sporo, jeżeli jesteś kierowcą to naturalnie potrafisz wyszczególnić parę z nich. Aczkolwiek, jak to bywa także w przypadku innych usług i artykułów, na rynku opon także zdołamy znaleźć opony lepszej oraz gorszej jakości.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-11 23:45:03
Tagi: jakość, Firmowe, solidne, renomowany, wysokie parametry, bezpieczństwo