FNET Nie tylko o motoryzacji

January 2019 archive

Wybór właściwych świetlówek do różnego rodzaju pojazdów

strój
Napisał: Miguel Paulo Riano
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nowoczesne samochody nie sprzyjają wykonywaniu przy nich samodzielnych robót. Toteż właściciele tych aut powinny udawać się do salonu w celu naprawy nawet drobnych usterek lub wymiany najdrobniejszych elementy auta. Zaletą takiego wyjścia będzie to, iż pracownicy salonu potrafią nie jedynie dobrać najlepsze elementy samochodowe, ale również fachowo je założyć i doradzić właścicielowi auta, w który sposób potrafi wydajniej z niego skorzystać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-31 11:47:18
Tagi: samochód, wnętrze, zakupy, żarówki

Ranking opon zimowych warto co roku porównywać

rower miejski
Napisał: Kettler
Na podstawie: Kettler
Ranking opon zimowych co roku ma szansę się przemieniać

Jeżeli jeździmy samochodem, pragniemy mieć świadomość, że wykonaliśmy wszystko, by ta jazda okazała się być jak najbardziej bezpieczna. Przez to właśnie tak ważne będzie to, żeby co roku przeglądać ranking opon zimowych oraz nabywać te odpowiednie. Może być tak, że ich wytwórcy zmienią trochę skład oraz te, które w poprzednim roku znalazły się dalej na liście, teraz wejdą na szczyt.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-23 09:11:36
Tagi: samochód, rowery, pojazdy

Typowe niespodzianki wychodzą z mody. Porusz głową, a staniesz się ulubionym gościem na wielu imprezach.

Lamborghini
Napisał: Falcon® Photography
Na podstawie: http://www.flickr.com
Może Twój przyjaciel chciałby wydostać się z codziennej rutynowej podróży do pracy zdezelowanym sedanem? Może Twoja koleżanka jest fanatyczką dobrej zabawy otoczonej nutką adrenaliny? Zdobądź dla nich solidny łyk nowości i odmiany - niech idealnym prezentem stanie się przejażdżka luksusowym samochodem!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-15 05:21:54
Tagi: ulica, Auto, urlop, prezent

Czym wyróżniają się opony letnie i zimowe? Czemu są tak ważne? Czym się różnią?

Opony
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
częstomiewamy problemz wymianą opon, czy to z letnich na zimowe, czy odwrotnie. Nie wiadomo, do końca, dlaczego tak jest, ale w końcu jasnym jest fakt, że opony mają ogromnie istotny wpływ na bezpieczeństwo na drodze. Być może ta nasza nieświadomość wynika z z braku informacji, z niewystarczającej liczby informacji, czym jest opona zimowa a czym opona letnia. jakie są różnice, dlaczegoważne jest to, że pasują do konkretnej pory roku?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-14 17:30:55
Tagi: bezpieczeństwo, przyczepność, bieżnik

Co służy do klimatyzacji

klimatyzacja samochodowa - części
Napisał: Farrell Small
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dla wielu osób klimatyzacja kojarzy się z przepychem, za sprawą niej bez względu na pogodę i temperaturę na dworze stwarzamy sobie sprzyjający klimat. Obecnie coraz to częściej w domach instalowana jest wentylacja.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-13 14:12:57
Tagi: samochód, kierowca, komfortowa jazda, części do klimatyzacji

Masz auto? Dowiedz się, co trzeba nabyć, kiedy zima dobiegnie końca

opony
Napisał: iStock
Na podstawie: iStock
W naszym państwie panuje klimat umiarkowany, co oznacza, iż panują przeróżne warunki pogodowe – tak, jak często grzeje słońce, tak samo często są opady deszczu (a w zimowe miesiące także śnieg) czy wieje wiatr. Na taką pogodę powinni być przygotowani i Polacy, i wszystkie sprzęty, na które wpływ owe warunki mają. Zatem każdy człowiek posiadający przykładowo samochód, wie, iż, by przetrwał on tego typu pogodę, należy o niego dbać we właściwy sposób.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-13 08:05:58
Tagi: pogoda, akcesoria, bezpieczeństwo, serwis, bieżnik

W jaki sposób wybierać opony, które okażą się najwyższej jakości, a jednocześnie nie będą za drogie?

opony
Napisał: Felix Padrosa Photography
Na podstawie: http://www.flickr.com
Żeby zakupić dobre opony do naszego auta dobrze jest poznać nie tylko wyniki testów, ale również wiedzieć, w jakim miejscu kupić gumy, aby nazbyt nie przepłacić. Dużo kierowców dla oszczędzenia wiosną nie wymienia opon na letnie, więc w ciągu całego roku jeździ na zimowych oponach. To nie jest za dobry pomysł, gdyż co prawda jest możliwe by jeździć na oponach zimowych przez cały rok, natomiast większość z nich źle odprowadza wodę oraz ma słabą przyczepność na mokrej nawierzchni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-12 17:00:59
Tagi: samochód, ogumienie, parametry, producent, profesjonalna

Dla każdego kierowcy niezwykle istotny jest stan jego pojazdu - należy o to zadbać

pokrowce na fotele samochodowe
Napisał: mezuni
Współcześnie znaczna większość osób użytkuje z pojazdów osobowych. Jest to niezwykłe udogodnienie, dzięki któremu co dzień jesteśmy w stanie o wiele lepiej funkcjonować. Ważne jest więc, by sprzęt funkcjonował poprawnie i satysfakcjonował nasze potrzeby. Nie dziwi w związku z tym fakt, że każdy kierowca poświęca dużo czasu, by jego pojazd pięknie się prezentował i odpowiednio działa. Mnóstwo marketów oferuje wyjątkowo bogaty wybór produktów zaopatrzenia pojazdu, gadżetów pielęgnacyjnych czy też kosmetyków, dzięki którym możliwe jest zatroszczenie się o pojazd. Warto pamiętać, że tak zasadnicze elementy jak wycieraczki bądź dywaniki mają ogromny wpływ na stan i czas eksploatowania się pojazdu. Wskazane jest aby je co jakiś czas wymieniać, aby samochód właściwie się prezentował.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-12 07:10:00
Tagi: kierowcy, pomoc, produkt, interes

Z jakiej przyczyny wypada stosować tylko wyśmienite opony firmowe?

opona w Ford Focus
Napisał: Michael Sheehan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na rynku bez kłopotu zdołamy obecnie znaleźć sporo rodzajów, typów i modeli opon samochodowych pochodzących od różnych fabrykantów. Marek opon samochodowych jest ogromnie sporo, jeżeli jesteś kierowcą to naturalnie potrafisz wyszczególnić parę z nich. Aczkolwiek, jak to bywa także w przypadku innych usług i artykułów, na rynku opon także zdołamy znaleźć opony lepszej oraz gorszej jakości.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-11 23:45:03
Tagi: jakość, Firmowe, solidne, renomowany, wysokie parametry, bezpieczństwo