FNET Nie tylko o motoryzacji

July 2019 archive

Planując wakacje dobrze jest się zaznajomić z ofertami, jakie sugeruje wypożyczalnia samochodów

opna samochodowa
Napisał: CONCAVO WHEELS
Na podstawie: http://www.flickr.com
Spośród żyjących na globie osób odważnie wolno określić, że znaczna większość z nich posiada samochody osobowe, wielokrotnie nawet więcej niż jeden. Bez względu od tego czy są to samochody służbowe czy własne, każdy posiadacz auta ma niezwykle ułatwione życie. Mimo to, istnieje mnóstwo warsztatów, jakie proponują wynajęcie auta, zaś nie za każdym razem powiązane jest to z na przykład kolizją samochodową.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-07-23 15:30:50
Tagi: auta, wyjazdy, umowy, wypożyczenie

Złomowanie pojazdów

srebrne auto
Napisał: Sarah and Jason
Na podstawie: http://www.flickr.com
Istnieje dużo firm które specjalizują się w wynajmowaniu lawet, w celu przewiezienia aut, które albo są zniszczone po wypadku, albo też nie posiadają jeszcze dokumentów i nie mają możliwości legalnie jeździć po drogach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-07-23 15:30:50
Tagi: prawa jazdy, wypożyczalnia lawet

Jeśli sen z powiek spędza Ci odprawa celna, skorzystaj z pomocy firmy spedycyjnej

transport
Napisał: Uberto
Na podstawie: http://www.flickr.com
Handel międzynarodowy stanowi dziś główną gałąź handlu w ogóle. Polscy przedsiębiorcy coraz powszechniej ściągają niedrogie towary zza granicy, sprzedając je na miejscu w znacznie wyższej cenie. Spore grono właścicieli sklepów zniechęca się jednak z powodu skomplikowanych procedur celnych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-07-23 15:30:49
Tagi: transport, przewóz, odprawa celna

W wypadku, kiedy chce się zakupić pojazd ciężarowy, należy odwiedzać odpowiednich sprzedawców oraz wertować ogłoszenia

sprzedaż samochodów ciężarowych
Napisał: MV Roberts Garden
Pojazdy ciężarowe stanowią znaczny odsetek aut jeżdżących po krajowych ulicach. Są one stosowane przede wszystkim do transportu większych materiałów lub pomocniczo w pracach budowlanych. Flota samochodów ciężarowych nierzadko stanowi podstawę biznesu. W podobnym wypadku potrzeba dbać o kupno wartościowych aut.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-07-23 15:30:49
Tagi: samochód, pojazdu, warunki

Dlaczego używane pojazdy mogą pochwalić się tak dużą popularnością?

naprawa samochodu
Napisał: jeremyg3030
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jazda samochodem musi być nie tylko komfortowa, ale przede wszystkim bezpieczna. Decydując się na zakup auta wartowałoby rozważyć wszelkie potrzeby, jakie możemy wiązać z autem oraz wybrać taką opcję, która najlepiej spełnia nasze oczekiwania. Bardzo dużo osób decyduje się w dzisiejszych czasach na zakup samochodów używanych, które są o wiele tańsze i często wymagają solidnej reperacji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-07-23 15:30:49
Tagi: samochody, auta, mechanik

Kilka praktycznych danych na temat samochodów zabytkowych i miejsc, w których możne je podziwiać

Warsztat samochodowy
Napisał: uniquelycat (Cathy) Smith
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pojazdy już od początków ubiegłego wieku fascynują ludzi. Na przestrzeni 100 lat dużo się jednakże zmieniło. Obecnie największym wzięciem i zainteresowaniem cieszą się szybkie rajdówki, a również ekskluzywne i bardzo kosztowne amerykańskie limuzyny. Do tej, bądź co bądź niewielkiej grupy pojazdów silnikowych, zaliczyć możemy też samochody zabytkowe. Ich wartość praktycznie w każdym przypadku pozostaje porównywalna z ceną kupna nowoczesnego i fantastycznie wyposażonego modelu prosto z fabryki. Ten fakt jesteśmy w stanie wytłumaczyć np. używając elementarne prawidła ekonomii: im danego artykułu jest mniej, tym jest droższy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-07-23 15:30:49
Tagi: eksponat, wehikuł, wyposażonie

Ciekawostki dla fanów samochodów

Audi RS7
Napisał: Wheels ON
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niejeden, w tej dziedzinie, jak to się mawia „zjadł zęby”. Trzeba stwierdzić, że może motoryzacja jest interesującą branżą, ale na sto procent jest niezmiernie skomplikowana. Ciągle coś się dzieje, na rynku pojawiają się nowe modele różnych pojazdów. Niemal, we wszystkich miesiącach, na całej kuli ziemskiej są przygotowywane ważne targi motoryzacyjne. Nie da się być w każdym miejscu i wszystko wiedzieć, ale ludzie próbują. Chociaż trzeba powiedzieć, że ludzie zaczynają po prostu specjalizować się w jakiejś konkretnej dziedzinie. Niektóre osoby wiedzą bardzo wiele o silnikach, a inne znają się na dodatkach. Kiedyś wszystko było o wiele łatwiejsze, a dziś jest tak: wiele różnego rodzaju aut i motorów, że czasem rzeczywiście trudno się w tym wszystkim połapać. Najlepsze jednak jest to, że fanów motoryzacji ciągle przybywa. Ludzie kochają zapach benzyny i lubią wiedzieć, co w motoryzacyjnej trawie piszczy. Szczególnie w naszym kraju gdzie, każdy jest trochę lekarze, każdy zna się na piłce nożnej i każdy wie, że dawniej szczytem technicznej myśli był fenomenalny i nie do zastąpienia (jak uważano w tamtych czasach) maluch.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-07-23 15:30:49
Tagi: samochód, Auto

Pożyczki w województwie dolnośląskim od ręki

leasing
Napisał: order_242
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nowoczesnym światem rządzi pieniądz. Wszystkie przedmioty, którymi otaczamy się każdego dnia mają swoją określoną miarę, ciężar i wartość. Niejednokrotnie o wartości danego elementu nie świadczy jego cena rynkowa, lecz ładunek emocjonalny, z którym się wiąże.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-07-23 15:30:48
Tagi: kierowca, pieniądz, wartość, kupna, nabycia

Jak przedstawiają się usługi transportowe Wrocław? - Sprawdź nasz artykuł

firma transportowa
Napisał: Sunset Removals
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jak transportować różne towary?

Znacznie częściej przedsiębiorstwa szukają klientów dalej od swoich siedzib, co powoduje, że muszą dołożyć wszelkich sił, aby przygotować naprawdę idealny sposób przewożenia ich do miejsca ostatecznego.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-07-23 15:30:48
Tagi: transport, usługi, fakt