FNET Nie tylko o motoryzacji

Mężczyźni z chęcią kupują w sieci. Zobacz jakie produkty zazwyczaj wybierają

Prawdziwy mężczyzna stawia przed sobą ciągle nowe wyzwania, troszczy się o siebie i o swoich bliskich i lubi mieć wszystko pod kontrolą. Mężczyźni rzadko natomiast lubią robić zakupy, choć nie jest to rzecz jasna regułą. Jednakże sprawę znacznie ułatwia dzisiejszy dostęp do internetu. Ponieważ można tu łatwo i błyskawicznie zrobić zakupy, mężczyźni chętnie korzystają ze sklepów online, zamawiając w ten sposób najróżniejszy asortyment.

do samochodu
Napisał: Nikita Novozhilov
Na podstawie: http://www.flickr.com
W pierwszej kolejności chętnie kupowane ssą w internecie wszelkie potrzebne wykładziny bagażnikowe hurt – chodzi nie tylko o części, ale także o produkty pielęgnacyjne do aut czy w szczególności opony, które możemy kupić chociażby na sklepopon.com (przejdź dalej). Podobnie sporym zainteresowaniem wśród panów cieszą się zakupy wszelkiego rodzaju wyposażenia do domu, z chwilą, gdy szykujemy się do remontu, czy do zaaranżowania pomieszczeń. W takich sklepach jak chociażby e-mealowiec.com mogą znaleźć rzeczywiście sporo akcesoriów przykładowo do łazienki.
Prawdziwy mężczyzna nie obędzie się jednak w szczególności bez przeróżnych gadżetów i sprzętu elektronicznego. Nowa plazma, wielofunkcyjny zegarek, doskonałej jakości aparat cyfrowy – to tylko przykłady produktów chętnie zamawianych w internecie. Podobnie jest ze smartfonami i najnowszej generacji ipodami – takie urządzenia możemy znaleźć chociażby na elektro-store.sklep.pl (link do oferty).

witaminy
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Mężczyźni w internecie chętnie korzystają również jak się okazuje z tutejszych aptek. Dlaczego? Tutaj mogą spokojnie sprawdzić jakiego preparatu potrzebują i złożyć zamówienie na produkty bez żadnego skrępowania.

Zamieszczony się w podobnym serwisie wpis na pewno też Cię zainteresuje - to wiarygodny tekst (https://www.autopietrzak.pl/) mówiący o omawianej sprawie.

W aptekajakmarzenie.pl mogą zakupić nie tylko lekarstwa, ale także witaminy dla sportowców, produkty do pielęgnacji, czy nawet „coś na kaca”.
Mężczyźni wolą robić zakupy w internecie, nawet dużo bardziej niż panie. Być może wynika to z faktu mniejszych obaw, że coś „nie wypali”. Kobiety są bardziej ostrożne pod względem internetowych zakupów, bowiem obawiają się, że transakcja nie zostanie zrealizowana, towar będzie uszkodzony i tym podobne. Te i inne obawy zniechęcają panie do robienia zakupów w internecie, chociaż są to obawy bezpodstawne. Trend się natomiast na szczęście zmienia i również coraz więcej kobiet woli kupować w internecie, nie tylko ciuchy, ale też kosmetyki czy sprzęt do domu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-09-24 01:28:10
Tagi: kosmetyki, telewizory, auta, opony