FNET Nie tylko o motoryzacji

Opinie użytkowników na temat danej strony są niezwykle ważne – sprawdź jak ją dobrze zaprojektować

Każda firma, która ma zamiar zaistnieć w internecie powinna w pierwszej kolejności pomyśleć o zaprojektowaniu własnej strony internetowej, na której zamieszczone będą wszystkie najważniejsze informacje o działalności firmy.
sprzęt elektroniczny
Napisał: Sony
Na podstawie: Sony
Opinie użytkowników na temat danej strony są bardzo ważne, gdyż to od jej wyglądu w dużej mierze będzie zależeć, czy przedsiębiorstwo będzie w stanie zachęcić odbiorców do skorzystania z udostępnianych usług czy produktów. Najlepiej znać te opinie jeszcze nim witryna powstanie. Dzisiaj istnieje wiele metod na to, by je poznać – można stworzyć ankiety, można poprosić kolegów o przedstawienie swojej opinii, można wreszcie stworzyć jakąś stronę na próbę i w czasie zweryfikować, jakie opinie ze strony oglądających portal dominują. Najistotniejsze natomiast, aby mieć jak najwięcej pochlebnych opinii, a to osiągniemy poprzez stworzenie atrakcyjnej witryny.Strona powinna być w szczególności ciekawie zaprojektowana, a przy tym adekwatnie do proponowanego asortymentu. Przykładowo, po wejściu na stronę pippin.pl ( opinie) od razu rzuca się w oczy grafika kojarzona z asortymentem dla dzieci, adekwatnie do udostępnianych tu produktów. Tak samo wchodząc na elektronicznyswiat.pl widzimy w pierwszej kolejności laptopy i telefony, a więc produkty, które można tu zamówić. Nie trzeba przy tym wiele, by zaprezentować swoją ofertę – niektóre sklepy, jak podany już sklep elektroniczny, czy inny tego samego rodzaju jak i-sklep.com.pl (przejrzyj propozycję pod adresem), od razu na głównej stronie umieszczają wyszukiwarkę produktów i część udostępnianego asortymentu.

Szukasz podobnych informacji na omawiany tutaj temat? To nie problem, po prostu wejdź dalej (http://www.strojemikolaja.pl/) a zobaczysz, że to było bardzo łatwe.

Jest to doskonały sposób, chociaż musimy pamiętać, aby strona nie była zbytnio przeładowana przeróżnymi informacjami, jako że przez to może nie być czytelna i opinie użytkowników nie będą zbyt pochlebne.

sklep z oponami
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Projektując witrynę warto też zatroszczyć się, by zamieścić na niej jak najwięcej pomocnych narzędzi lub informacji, które już z miejsca zaciekawią klienta.

Czy masz ochotę może mieć link do strony (https://hurtopony.pl/opony-do-samochodu/suzuki/sx4), gdzie czekają na Ciebie kolejne posty? Sądzimy, że przypadnie Ci do gustu ten serwis.

Weźmy jako przykład stronę oponafelga.pl – już na pierwszej stronie mamy zamieszczone wszystkie ważniejsze informacje dotyczące zakupu opon – ile za nie zapłacimy, jak możemy zamówić asortyment, jak się z firmą skontaktować, a nawet jak odczytywać oznaczenie umieszczane na oponach. Taki zbiór pomocnych informacji na pewno korzystnie wpłynie na odbiór witryny przez użytkowników i ich opinie o sklepie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-15 22:13:37
Tagi: laptopy, dzieci, witryny, opony