FNET Nie tylko o motoryzacji

Odroczenie spraw, co mają nastąpić nie jest zbyt sensowne. I jesteśmy w stanie tak mówić o tym w odniesieniu do wielu różnorodnych aspektów

Często chcielibyśmy widzieć tylko porządek i pełną kontrolę nad rzeczami. Na tym zwykle opiera się sposób naszego działania, bezpieczniej czujemy się w świecie, gdzie rządzą określone zasady i sposoby postępowania, to prawda, łatwiej też nam funkcjonować, gdy nie myślimy o końcu, czy to – w najbardziej drastycznym przypadku, czyli o końcu naszego życia czy bliskiej nam osoby, czy tragedii, alenieco mniejszej, jak strata ukochanegozwierzęcego pupila, czy może o mniejszej stracie, ale takiej, która też może zaboleć, na przykład, nasz starysamochód musi zostać złomowany.
Staramy się o tym nie myśleć, lecz nie możemy od tego uciec, ponieważ jest to najzwyklejsza proza życia, nie można przed tym uciec. zwykle, gdy mówimy o przemijaniu, to właśnie na myśli mamy ludzkie życie,każdym jego aspekcie.

Zaintrygował Cię ten tekst? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź tutaj akumulatory do ciężarówek podobne materiały - one także są warte zainteresowania.

Potrafimy przywyknąć do specyficznej straty, gdyż od początku coś tracimy, więc jest to dla nas całkowicie zrozumiałe.
Skup aut
Napisał: Henkka
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przyzwyczajamy się do straty i jakoś żyjemy dalej. Jeśli na którymś etapie niemożemy sobie z tym poradzić, to staje się to problematyczne w przyszłości. Ciekawe artykuły: Kliknij Jeśli na przykład żegnamy się z autem, oddajemy go na skup aut rozbitych lub skup samochodów na części, i rozpamiętujemy tę stratę, to nie jest to korzystna sytuacja. Takie coś świadczy o naszym zbyt dużym przywiązaniu do danej rzeczy, do obsesyjnej wręcz potrzebie zatrzymania tej rzeczy na stałe. To oczywiście możliwe, nikt nas nie przymusza do oddania samochodu na złom, jeżeli przykładowo stoi na naszej posesji, niemniej większość ludzi oddaje je tam, gdzie powinni, czyli na złom. Co do innych rzeczy wygląda to podobnie, chociaż na pewno łatwiej wyrzucić stara pralkę niż rozstać się z samochodem. Wiadomo, mniejsza rzecz, mniej formalności.

Masz ochotę bliżej zbadać przedstawiony tu problem? Jeżeli tak, zobacz szczegóły (http://opolkom.pl/) zbliżonych tekstów. One również omawiają tę kwestię.

Jednakowoż, złomowanie samochodu to także nie jest problem. Nie jest istotne, czy naszym miejscem zamieszkania jest miasto takie jak Wrocław czy gdzieś na wiosce, miejsca, gdzie złomuje się samochody można znaleźć wszędzie, choć oczywiście dogodniejjest o to bliżejdużych miast. Zobacz również: skup-aut-wroclaw.manifo.comjednak, takie sytuacje, gdy trzeba się pożegnać z daną rzeczą często pozostawiają po prostu
niedosyt, i to dla każdego z nas. Wiadomo że każdy z nas przyzwyczaja się do wielu
rzeczy, a samochód to nasz towarzysz podróży przez wiele lat.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-10-01 20:28:53
Tagi: samochody, samochodu, samochodem, autem