FNET Nie tylko o motoryzacji

Jak technologia zmienia świat? Ciężko sobie dzisiaj wyobrazić świat bez nowoczesnych sprzętów, które ułatwiają egzystencję

Nie będzie przesadne stwierdzenie, że dzisiejszy świat technologiami stoi. Mamy je wszędzie, nie tylko w bogatszych oraz rozwiniętych krajach. Znajdziemy te ślady w każdej kulturze, pod każdą szerokością geograficzną. Pewnie rozwój techniki nie dotarł do miejsc, o których nie mamy pojęcia, gdzieś w dżungli, gdzie żaden podróżnik jeszcze nie dotarł (choć i tego nie możemy być pewni). W innych miejscach spotkać można te same komórki, komputery, te same marki oraz nowinki technologiczne.


tablet
Napisał: Karolina van Schrojenstein Lantman - Orlinska
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przykłady można naprawdę mnożyć, natomiast pewne jest, iż świat zglobalizował się pod kątem technologicznym jak nigdy wcześniej. Jednocześnie prawdą jest, iż rozwój technologii, którą dzisiaj znamy nie trwa zbyt długo, tak naprawdę w związku z tym to jest początek tego, co jeszcze pewnie nastąpi. Powolne początki, pierwsze komputery i telefony to świat, jaki wydaje się być daleki, chociaż właściwie było to zupełnie niedawno. Ten świat jednak wydaje się historią, gdyż ciężko uwierzyć w to obecnie, w czasach, gdy niemal każdy może sobie pozwolić na telefon lg, a w sieci z powodzeniem może zabrać się za porównanie tabletów (oferty wspomnianych produktów).

To jedynie pokazuje, że rozwój technologiczny to fakt, nie ma w tym cienia przesady. W naszym kraju też dobrze to widać, gdy na wyciągnięcie ręki są najnowsze gadżety. Być może nie w dniu premiery, ale w dosyć krótkim czasie po niej.

Zainteresowany tematem? Czytaj o tym znacznie więcej. Dlatego użyj adresu (http://detailing-centrum.pl/category/PIANY-AKTYWNE-PRE-WASH-201197), który przeniesie Cię na stronę. Zapraszamy!

Trudno sobie dziś wyobrazić egzystencję bez telefonu komórkowego lub tabletu, ale mamy jeszcze inne możliwości, przykładowo tom tom albo nawigacje - sprzęty użytku codziennego. Skończyły się czasy, kiedy korzystaliśmy z tradycyjnych map, dziś kiedy gdzieś wyjeżdżamy wolimy używać nawigacji, jaka jest intuicyjna i wygodna.


Tak samo kwestia przedstawia się z internetem, niektórzy więc pewnie nie zastanawiają się nad tym, jak wiele rzeczy już w taki sposób załatwiamy. Kto mógłby sobie wyobrazić, iż w dzisiejszych czasach na przykład nie robimy zakupów w internecie, tak naprawdę wciąż więcej ludzi z tego korzysta, bo jest to bardzo wygodne oraz korzystne. Za sprawą internetu możemy również szybko oraz mniej problemowo załatwiać całą masę spraw, o czym przekonujemy się z roku na rok, kiedy nawet urzędy wprowadzają tego typu ulepszenia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-01 03:05:16
Tagi: komputery, gadżety, Urządzenia