FNET Nie tylko o motoryzacji

Prezenty radujące dla faceta

Mężczyźni też lubią być obdarowywani prezentami, tylko nie przyznają się do tego.
Odpowiedni prezent dla faceta to nie lada wyzwanie. Na szczęście w naszym sklepie internetowym znajdziesz starannie wyszukane, najlepsze pomysły na prezent dla chłopaka. Nasz sklep online to kopalnia prezentów - męskich, odważnych oraz użytecznych. W tym miesiącu szczególnie poleca się: produkty firmy Natec oraz Navroad.


komputer
Napisał: Butz.2013
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy chłopak lubi komputery. Z pewnością nowe akcesoria do komputera sprawią mu dużą przyjemność. Misją marki Natec jest dostarczanie najwyższej klasy akcesoriów do komputera, spełniających wszystkie oczekiwania odbiorców. Akcesoria komputerowe tego producenta odznaczają się nowatorskim designem oraz techniczną perfekcją. W chwili obecnej marka obejmuje swoim zasięgiem następujące grupy produktów: klawiatury, myszki, głośniki, czytniki kart, huby USB, kamerki internetowe, etui do laptopów oraz podkładki. Marka Natec nieustannie podąża za trendami i ma zamiar wprowadzać do swojej oferty następne grupy akcesoriów komputerowych. Urządzenia marki Natec przechodzą przez szereg skomplikowanych testów nim trafią do rąk klienta by mieć pewność, że każdy pojedynczy produkt jest fachowo wykonany oraz bezpieczny dla użytkownika. Potwierdzeniem działania marki w obszarze jakości są przyznane certyfikat CE i ROHS oraz 2-letnia gwarancja producenta na wszystkie akcesoria komputerowe Natec - natec.


samochód
Napisał: Gib Goodrich
Na podstawie: http://www.flickr.com
Oprócz komputerów mężczyźni mają także bzika na punkcie samochodów. Dobrym pomysłem na upominek może być zatem - nawigacja samochodowa. Nowoczesna nawigacja Navroad, przeznaczona jest dla osób, które cenią łatwość obsługi, szybkość oraz niezawodność. Stylowa obudowa oraz 5-calowy ekran zapewni czytelny obraz, zarówno w czasie używania nawigacji jak i podczas używania tabletu do korzystania z Internetu, grania czy czytania e-booków. Szybki procesor zapewnia niezawodną pracę urządzenia. Nawigacja samochodowa Navroad szybko doprowadza klienta do miejsca przeznaczenia za pomocą wybranego programu do nawigacji, a otwarty system zapewni wolność jego wyboru - wspaniała nawigacja samochodowa. Ponadto urządzenia daje także możliwość słuchania ulubionej muzyki, czytania e-boków oraz oglądania filmów.

Jeśli ten artykuł jest według Ciebie ekscytujący, sprawdź źródło (http://marexopony.pl/serwis-opon-wroclaw.html) a przeczytasz tam inne tego typu informacje. One także na pewno okażą się dla Ciebie interesujące.

Nawigację Navroad dodatkowo wyposażono w kompletny zestaw niezbędnych akcesoriów jak: dedykowany uchwyt na szybę oraz ładowarkę samochodową. Istnieje Możliwość ładowania przez gniazdko miniUSB, co gwarantuje jeszcze większy komfort użytkowania. Urządzenie gotowe jest do użycia tuż po wyjęciu z pudełka, dzięki wbudowanemu modułowi GPS wraz z preinstalowanym oprogramowaniem mapFactor i mapą Polski, które doprowadzi użytkownika do celu szybko i sprawnie. W momencie zainteresowania mapami innych państw użytkownik może je bezpłatnie pobrać nie opuszczając aplikacji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-26 21:20:22
Tagi: GPS, samochód, marka, online