FNET Nie tylko o motoryzacji

Ubezpiecz swoje auto i miej pewność bezpieczeństwa i wypłaty środków w wypadku nieprzewidzianych sytuacji.

Ubezpieczenie to forma asekuracji finansowej, którą znano już w czasach starożytnych. Ma na celu pokrycie wszelkich potrzeb, które powstają w wyniku różnego rodzaju nieprzewidzianych zdarzeń. Jednak sam termin „ubezpieczenie” w swym klasycznym rozumieniu, już dawno temu przestał być aktualny, w wyniku zmian technologicznych i cywilizacyjnych jakie wydarzyły się w minionych stuleciach. Nikt, kto w starożytności jeździł na koniu albo na wozie nie wyobrażał sobie przecież, że będzie istniało coś takiego jak samochód.

samochody
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
W Polsce z roku na rok zwiększa się ilość samochodów poruszających się po naszych ulicach. Wielu użytkowników samochodów przekonało się, jak konieczne jest posiadanie właściwie jakiegokolwiek ubezpieczenia, gdy jego samochód ulegnie uszkodzeniu, kiedy przykładowo ktoś je porysuje, stuknie czy uszkodzi na parkingu lub, co gorsza, zepsuje się gdzieś w trasie do pracy albo do miejsca zamieszkania.Można stwierdzić, że szczęśliwie prawie w każdej miejscowości mieszczą się firmy i ubezpieczyciele, u których możemy postarać się o odpowiednią ochronę naszego auta bądź też całego mienia.

Jeżeli zaciekawił Cię nasz wpis, to wejdź na adres tej witryny i pod nim znajdziesz dużo więcej rzetelnych informacji.

Obecnie termin „ubezpieczenie” względem naszych aut jest oczywiście dużo szerszy niż ten starożytny i tak w różnorakich firmach ubezpieczeniowych, na przykład w pzu wrocław, otrzymamy cały kompletny pakiet ubezpieczający nasze auto. Tylko od wielkości naszego portfela oraz tego, co obecnie jest nam potrzebne, możemy w standardzie otrzymać na przykład prędkie wsparcie w każdej sytuacji drogowej, szybką i efektywną likwidację każdej szkody, profesjonalną pomoc likwidatorów, infolinię całodobową, agentów oraz inne udogodnienia pomocne w nagłych wypadkach.

Jednak dla tych najbardziej wymagających są również dodatkowe opcje. Zawsze można zdecydować się jeszcze na na przykład autocasco, które jest znakomitym rozwiązaniem dla tych kierowców, którzy bardzo troszczą się o swoje auta. Dobra jest też opcja minicasco, która pozwoli ubezpieczyć samochód na wypadek kradzieży czy jakiegoś zdarzenia losowego. A ci, którzy bardzo często jeżdżą autem, mogą zdecydować się na NNW czy NNW Max.

Uwaga! Przygotowaliśmy dla Ciebie następny artykuł - a w nim ciekawostka (https://www.secretclient.com/badania-marketingowe/polski-program-jakosci-obslugi/) na ten temat. Przejrzyj go koniecznie i życzymy owocnej lektury.

Szczególnie ta druga opcja jest gwarancją w przypadku, kiedy doznamy uszczerbku na zdrowiu w czasie zdarzenia drogowego. Teraz właściwie nie ma kłopotu z ubezpieczeniem i gwarancją na nasz pojazd, co więcej, możemy wykupić sobie nawet przykładowo gwarancję na szyby. W szczególności warte uwagi jest assistance, które gwarantuje wsparcie w wielu drogowych sytuacjach i tak na przykład jeżeli będzie niezbędne dowiezienie do miejsca zatrudnienia, dostarczenie do najbliższego warsztatu samochodowego albo nawet zmiana opony, to assistance nam to dodatkowo gwarantuje.

pieniądze w portfelu
Napisał: Jan Fidler
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jak widzimy, opcji zabezpieczenia naszego samochodu jest naprawdę dużo. Istotne jest to, by z całej tej bogatej oferty wybrać coś, co będzie nam odpowiadało i nie będzie przy tym za bardzo kosztowne dla naszego portfela.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-18 16:02:38
Tagi: samochód, ubezpieczenie, portfel, opona