FNET Nie tylko o motoryzacji

Niesamowite prezenty na każdą okazję

Nierzadko trudno kupić ciekawy prezent dla kogoś. Odpowiedni dar ma pasować do jednostki, jej pasji i preferencji. Bywa, że jeśli nie możemy dobrze wyczuć, co chciałby osoba, to dajemy coś całkowicie neutralnego. W tym wpisie prezentujemy garść niepospolitych upominków. Wszystkie podarki są w postaci kuponów na różne odjechane atrakcje.

Ferrari z tyłu
Napisał: جاسم المساهري
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdego fana aut ucieszy talon na bolidy wyścigowe.

Masz chęć zobaczyć rozpatrywany temat z innej perspektywy? Jeżeli tak, to najlepszą metodą byłoby kliknięcie tego linku. Tam zweryfikuj szczegóły .

Kilkadziesiąt minut śmigania w wyścigowych maszynach z pewnością da adrenalinę i zapewni wiele zabawy obdarowanemu. Jeśli chcesz, możesz udać się razem na tor i pościgać się z solenizantem.

Podobną zabawą jest jazda rajdowa po trudnych bezdrożach. Do usług posiadać kuponu otrzymuje profesjonalny wóz rajdowy i pilota i można już jechać w prywatnym rajdzie Dakar.

O ile masz do dyspozycji dużo pieniędzy, możesz wykupić komuś szkolenie lotnicze prezentokracja.pl/Lotnicze/katalog.html. Wiele ludzi marzy, by potrafić kiedyś wzlecieć ponad chmury za sterami samolotu. Marzenia powinny się spełniać, dlatego spraw komuś talon na pełnoprawny kurs pilota samolotu. Kto wie, może to okazać się startem przyszłej kariery podniebnego asa.

Prezenty na Prezentokracja.pl
Na podstawie: Prezentokracja.pl
Wielbiciel porządnych emocji bez wątpienia ucieszy się na bon na szkolenie spadochronowe .

Jeśli chciałbyś przekazać komuś informacje na prezentowany temat, to kliknij na link oraz poczytaj więcej (http://www.blyss.pl/produkty/przyczepy/przyczepy-towarowe) odnoszące się do tego problemu - z pewnością go zaciekawią.

Ciężko znaleźć coś, co gwarantuje mocniejsze emocje, jak lot z poziomu paru kilometrów. Każdy skaczący musi mieć za sobą odpowiednie szkolenie, by w przyszłości móc rekreacyjnie skakać.

Mocnych przeżyć dostarcza także lot motolotnią . Swojemu bliskiemu możesz podarować talon na właściwe szkolenie i wynajem sprzętu. Jeśli chcieć poświęcić więcej środków, warto zdobyć maszynę na własność.

Dla kobiet fantastyczną propozycją prezentową jest czekoladowy masaż, łączący jednocześnie odprężenie, pielęgnację ciała, jak i fantastyczne wrażenia zmysłowe. Wiele gabinetów kosmetycznych oferuje taką usługę.

I na końcu pozostaje: degustacja whisky. Nie w barze i z butelką ogólnodostępnego napoju, a w oryginalnej gorzelni szkockiej i pod kierownictwem wybitnych znawców złocistego alkoholu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-15 03:22:46
Tagi: pilot, Dakar, rajd, adrenalina, szkolenie