FNET Nie tylko o motoryzacji

Letnie obniżki cen, czyli w jaki sposób nie dać się nabrać na fikcyjne okazje?

Przełom czerwca oraz lipca to zazwyczaj czas, kiedy w sklepach zaczynają się pojawiać pierwsze posezonowe wyprzedaże. Czasami można zakupić ubranie w okazyjnej cenie, jednakże często dajemy się nabierać. Idąc na zakupy, należy być ostrożni.


Zakup torebki
Napisał: Visit El Paso
Na podstawie: http://www.flickr.com
Krok pierwszy. Polując na promocje nie traćmy zdolności racjonalnego myślenia. Owszem, ogromny napis „Wyprzedaż” na witrynie sklepu budzi pozytywne emocje, ale miejmy się na baczności. Gdy zobaczymy wspaniałą sukienkę lub siesta design mop parowy multi orange w ceneolokalnie.pl, która po przecenie jest o wiele tańsza, nie pędźmy do kasy, co sił w nogach.

Pamiętajmy o tym, aby sprawdzić, jaki jest jej koszt w innych sklepach. Może się bowiem okazać, że zamiast oszczędzić zapłacimy dużo więcej. Poza tym często przecenione rzeczy nie podlegają zwrotom. Krok drugi. Zyskajmy pewność, że przeceniony towar będziemy mogli zwrócić do sklepu. Jeżeli nie ma takiej możliwości, wówczas zastanówmy się dwa razy nad zakupem. Uchroni nas to przed późniejszym problemem. Robiąc zakupy w Łodzi, Gdańsku, Krakowie bądź Warszawie, warto mieć takową wiedzę.

Spodobał Ci się taki materiał? Jeśli tak, to z pewnością ucieszy Cię informacja, że inny tego rodzaju artykuł jest tuż obok. Zwyczajnie zobacz ten link noclegi pyrzowice.

Krok trzeci. Kiedy będziemy odchodzić od kasy, nie zapominajmy zabrać ze sobą rachunku. To dowód dokonania zakupu takiego produktu jak np. łyżwy Spokey Toronto.

Jeżeli chcesz poznać nasz punkt widzenia, to zapraszamy Cię do opisu, który ukryliśmy pod poniższym linkiem. Tam stale znajduje się bieżąca publikacja.

Jedynie na jego podstawie będziemy mogli zareklamować towar, kiedy naszego niezadowolenia.

Wybierając się na zakupy w Łodzi, Wrocławiu, Olsztynie czy Katowicach należy pamiętać, by nie dać się zwariować. Podstawowa zasada brzmi, że nie powinniśmy nabywać strojów tego samego rodzaju. Jeżeli posiadamy klasyczną zieloną bluzeczkę koszulową, nie możemy kupować takiej samej w innym kolorze. Nie podążajmy także bez zastanowienia za najnowszą modą. Nie każdemu jest dobrze w neonowych aranżacjach.


Regał z butami w sklepie
Napisał: Marco Verch
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie szalejmy na punkcie pantofli. Każda szafka ma swoją określoną pojemność. W jakim celu nabywać kolejne baleriny, kiedy mamy już osiem par prawie takich samych? Przed udaniem się na shopping, otwórzmy szafę oraz przeprowadźmy mały rekonesans. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak dużo rzeczy posiadamy. Wśród nich są takie, jakich nigdy nie miałyśmy na sobie. Wybrane z nich mają metki. Pewnie nigdy ich nie włożymy. Zamiast bezmyślnie wydawać pieniądze, lepiej przeznaczmy środki na wspólne wakacje, szkołę tańca albo karnet na siłownię. Przynajmniej na tym skorzystamy oraz przyjemnie spędzimy czas z kimś bliskim.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-24 12:38:26
Tagi: rabaty, zakupy, wyprzedaże, promocje, sklepy