FNET Nie tylko o motoryzacji

Do czego są w stanie posunąć się mężczyźni w młodym wieku, aby zaimponować dziewczynie i wzniecić uczucie zazdrości u kolegów

Szybkie wozy, pociągające kobiety, zabawy na dyskotekach aż do białego rana - oto marzenia niektórych nastolatków albo mężczyzn tuż po dwudziestce. Jednakże życie to nie amerykański film, a niekiedy i w niektórych przypadkach warto trochę niżej zawiesić poprzeczkę. W końcu na dobry początek wystarczy w miarę sprawny opel, który potem można usprawnić, żeby móc wyjechać na miłosne podboje.


tuning
Napisał: Farrell Small
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kobiety w każdym wieku z pewnością skierują swój wzrok na sam wygląd karoserii. Mimo że przyzwyczailiśmy się sądzić, że to faceci bywają wzrokowcami, to przedstawicielki płci ładnej lepiej radzą sobie z wizualną ewaluacją danego przedmiotu i są w stanie zweryfikować przy tym gust jego właściciela. Co prawda nie znają terminu chip tuning, lecz kto by się tym przejmował. Istotne, że pomagają chłopakowi w utrzymaniu czystości i świeżości pojazdu. To one skierują uwagę na nieprzyjemne zapachy dochodzące z wnętrza toyoty i uzmysłowią drugiej połówce, że najwyższy czas wyprać tapicerkę, a może nawet wymienić niektóre podziurawione elementy kokpitu.

Natomiast kompani skoncentrują się na całkiem innych zagadnieniach. Dla nich ważna jest prędkość, jaką szofer jest w stanie rozwinąć siedząc za kółkiem swojej maszyny. Jeśli posiadany wóz nie porusza się odpowiednio szybko, to obecnie dostępne są metody, które pomogą osiągnąć tak postawiony cel.

Jeśli opisywany materiał jest dla Ciebie interesujący, nie czekaj i przeczytaj szczegóły tu (https://www.hurtopony.pl/opony-do-samochodu/jeep/commander) - poznasz jeszcze bardziej precyzyjne dane.

Większą moc silnika może zapewnić tzw. chip tuning. Omówienia oraz specjalistyczne recenzje dostępne w internecie lub prasie argumentują, że ta metoda jest niezwykle korzystna dla naszego samochodu.


tuning
Napisał: Moto "Club4AG" Miwa
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dla grupy nastolatków, którzy bywają fanami motoryzacji, nieodzowna bywa również oszczędna jazda. Gdy nie posiada się jeszcze stałej pracy i stałego wynagrodzenia, to trudno jest odłożyć pieniądze nawet na ropę. W tej sytuacji, gdy liczy się każdy grosz, trzeba liczyć się z zastosowaniem najróżniejszych rozwiązań.

Jeśli poszukujesz interesujących danych na prezentowany temat, to dokładnie sprawdź news (https://www.s-performance.pl/oferta/tuning-mechaniczny/), który posiada godne uwagi informacje.

Jak przekonują eksperci z branży motoryzacyjnej, chip tuning jest w stanie zredukować ilość spalanego paliwa.

A na tym rzecz jasna nie koniec dobrodziejstw wypływających z tego rodzaju metody doskonalenia pracy silnika. A o tym przekonali się w tym momencie wszyscy ci, którzy w obecnej chwili korzystają z dobrodziejstw współczesnej myśli inżynieryjnej, a także ci, którzy przeczytali felietony w specjalistycznej gazecie lub nie tylko od święta zaglądają na branżowe strony w internecie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-24 05:26:27
Tagi: jazda, metoda, Świeżość